Šių metų kovo-gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimas. Bus apklausiami kiekvienos savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys Joniškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Joniškio rajono gyventojų bus prašoma užpildyti anketą, kuri paskelbta Higienos instituto interneto svetainėje www.hi.lt/gyvensena. Apklausa anoniminė, duomenys bus panaudoti tik apibendrintai, asmeninės informacijos kaip vardo, pavardės, ar asmens kodo pateikti nereikės. Klausimai bus susiję su mitybos įpročiais, psichoaktyvių medžiagų suvartojimu, fiziniu aktyvumu, savivaldybėje teikiamomis visuomenės sveikatos priežiūros paslaugomis ir sveikatos raštingumu.

Prašome gyventojų būti geranoriškais ir aktyviai dalyvauti apklausoje. Apklausėjus (tai bus moterys) bus galima atpažinti iš bordo spalvos kepurių su Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro logotipu. Daugiau informacijos apie gyvensenos tyrimo vykdymą galima gauti Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, tel. (8 426) 60537.

Joniškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija