NAUDINGA INFORMACIJA!

Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo gegužės 19 d. pradeda sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimų (higienos įgūdžių ir pirmosios pagalbos) išdavimą, savarankiškai pasirengusiems asmenims ir išlaikiusiems teorinių žinių testą, bei gavusiems teigiamą praktinės užduoties įvertinimą.

VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS INFORMUOJA, KAD ASMENYS ATVYKTI Į ĮSTAIGĄ GALI TIK IŠ ANKSTO SUDERINUS

ATVYKIMO LAIKĄ TELEFONU (8 426) 605 37

Atvykus prašome laikytis saugos reikalavimų:

  • Įstaigoje aptarnaujami tik nosį ir burną dengiančiais apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys asmenys.
  • Įėjus į įstaigą asmenys privalo dezinfekuoti rankas dezinfekcijos priemone ir laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo.
  • Būtina laikytis asmens higienos (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.).
  • Įstaigoje NEAPTARNAUJAMI asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ir kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).
  • Įstaigoje NEREKOMENDUOJAME lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakyme  Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8 426 605 37 ar el. p. joniskis.sveikata@gmail.com